| Lethargica a întrebat:

Ati adopta un copil mai degraba decat sa-l concepeti voi?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pfff...la ce fobie am eu cu privire la durere...ar fi o varianta laughing

| anss23 a răspuns:

Daca chiar mi-as dori unul si nu as putea sa am propriul meu copil, probabil ca as adopta, asa as mai ajuta si un copil orfan.

| LolaLollita a răspuns:

Daca as avea deja un copil al meu si posibilitatea materiala de a mai creste inca unul astfel incat sa nu ne lipseasca nimic, da.

| Vans a răspuns:

Nici una, nici alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca nu as putea face unul sigur as recurge la asta...altfel ar depinde de cat de mult mi-as dori sa asta...

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu...nu se compara copilul care sti ca e al tau sange din sangele tau cu unul adoptat. altii nu au alta solutie decat adoptia deoarece nu pot avea copii

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu, nu as adopta, fiindca un copil il faci din dragoste iar altul il adoptihappy

| Juleuuss a răspuns:

Nu!