NOname
| NOname a întrebat:

Ati aflat vestea? 13 zodii. Iata in ce zodie va aflati, potrivit ultimelor date:
Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie
Varsator: 16 februarie - 11 martie
Pesti: 11 martie - 18 aprilie
Berbec: 18 aprilie - 13 mai
Taur: 13 mai - 21 iunie
Gemeni: 21 iunie - 20 iulie
Rac: 20 iulie - 10 august
Leu: 10 august - 16 septembrie
Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie
Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie
Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie
Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie
Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie
http://stirileprotv.ro/......tator.html
http://www.libertatea.ro/......16771.html
http://stirileprotv.ro/......elile.html
Inevitabil, apar niste intrebari (nu astept neaparat sa si raspundeti la ele, ar fi suficient doar sa va exprimati parerea in cateva cuvinte):
- Oare nu e doar o alta stire, care vrea sa ne distraga atentia de la lucruri mai importante?
- Acum ar trebui sa ni se schimbe si personalitatea?
- Oare daca ai fost Sagetator, iar acum esti Ophiuchus (Sarpe), la anul' vei fi Scorpion, din moment ce, mai nou, zodiile variaza de la an la an?
- Unul, nascut pe 21 iunie, inainte nu era sigur, daca e Gemeni sau Rac, iar acum oscileaza intre Taur si Gemeni. Ce sa faca saracu'? Sa traga la sorti?
- Iar cu ascendentul cum ramane? Se schimba si el?
- Oare sa mai credem in zodii (cei care au facut-o pana acum)?
- In ce zodie ati fost, sunteti (dupa noile date) si ati vrea sa fiti (cine stie, poate, peste 2-3 ani veti fi)?
- De acum incolo, cand veti fi intrebat "ce zodie sunteti", care va fi raspunsul?

Later edit: *CU UN ZAMBET IRONIC PE BUZE*
Pentru cei, care nu simt, cand omul glumeste/ironizeaza si cand vorbeste serios. Chiar nu se poate fara emoticoane?! @Ady00pk, cu tine vorbesc! Vezi ce mare importanta iti dau? Nu-i asa, ca te simti flatat? Invata sa raspunzi, fara sa jignesti (nu e prima data), si fa-ti rost de simtul umorului (chiar duci lipsa)!
Imi cer scuze fata de toti ceilalti, ca ati fost nevoiti sa asistati la aceasta discutie, dar e mai bine sa previi, decat sa tratezi, asa ca am preferat sa lamuresc totul aici, in intrebare, ca sa nu mai am si alte surprize.

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Sincer, mi se pare o tâmpenie toată chestia asta cu zodiile. Ok, să admitem faptul că data naşterii ar avea o însemnătate astrală. Faptul că s-au găsit unii să schimbe acum zodiile, nu-ţi modifică, ţie personal, cu nimic personalitatea. Ai aceeaşi zi de naştere, iar faptul că ieri erai scorpion şi azi eşti balanţă (cazul meu) nu te schimbă cu nimic. Singurele zodiace cu adevărat serioase se fac personalizat, pentru fiecare om în parte, nu la grămadă. Cunosc o astfel de persoană care face previziuni surprinzător de corecte. Şi eu nu cred în chestiile astea, dar tipul chiar mi-a dovedit în mai multe rânduri că e înzestrat cu ceva aparte. 90 la sută din cele prezise de respectivul (pe perioada unui an în avans) s-au adeverit. În rest, horoscopul din ziar e zero şi vă sfătuiesc să nu vă luaţi după el.

220 răspunsuri:
| xXAnGeLXx a răspuns:

LOL, deci acum sunt gemeni straight face!?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Da ba frate, si eu tot opiu ala cica sunt. Raspunsu meu:ba ej nebun?
2 se schimba daca vrem noi sa ne-o schimbam; 3-nu, sunt zmeu; 4 cum ce e? e fata sau baiat; 5 huh?; 6 exista lucruri mai importante in care sa crezi, zodiacul este destul de fals. Pentru mine a fost fals in fiecare zi, s-a intamplat complet altfel decat au zis.; 7 aparent, sarpe. Ce as vrea sa fiu? Pai tot sarpe, sau sagetator(da, stiu ca se schimba, si nu, nu-mi pasa, tot aia 2 vreau sa fiu) 8 Sagetator, ocazional sarpe, cateodata scorpion, depinde cum mi se scoala.

| Parisblue a răspuns:

Am fost taur, si sunt in continuare. ce noroc pe mine.laughing

| Ryse a răspuns:

Sunt rac si sunt nascuta pe 24 iunie

| wolfer18 a răspuns:

Se vede "de la o posta" ca este o mare idiotenie.In primul rand, cum de toate zodiile normale, au un nume normal, si dintr-o data vine acest Op...
Si in al doilea rand, sunt nascut pe 18 noiembrie; ar insemna sa trec in balanta, ceea ce ar fi total impotriva descrierilor astorlogice(mandria asta tipica scorpionilor...hee hee)

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Auzi mai acum sunt balanta... ce dracu?

| Ssshadow a răspuns:

Eu is pe 24 mai si is gemeni

| RoxanaPicsi a răspuns:

Adica mai nou sunt Gemeni. Nu rac.
si zodia asta Ophiuchus. Cum se pronunta?!

| RoxanaPicsi a răspuns:

A. si la ultima intrebare. Raspunsul meu ar fi : Intreabai pe cei din Mass-Media. Ei stiu mai bine!

| abcdc a răspuns:

Sunt ophicus...raised eyebrowswtf.bleah.>:p. O prostie.

| larya234 a răspuns:

Se pare ca acum sunt fericioara eu eram balanta si zodia balanta raman si dupa ce mor.nu ma incred eu in tampenile lor.

| catiy100 a răspuns:

Nu cred asa ceva! sa fiu din balanta fecioara si sora mea din leu rac? nu cred

| catiy100 a răspuns:

Nu cred... eu din balanta sa fiu fecioara? nu prea cred.

| odudăcoaptă a răspuns:

Am rams gemenibig grin

| PurePoison a răspuns:

Da sigur, sunt pesti :-J la pastele cailor poate wave

| Tarabostes a răspuns:

Wow
asta chiar e pe buna
habar n' aveam

| vOdK a răspuns:

Taur sunt si taur voi ramane 4 ever laughing

| A_7901 a răspuns:

Am aflat de asta de la inceputul anului trecut din revista Terra, dar nu am vazut pe nimeni sa schimbe structura horoscopului in favoarea descoperirii asteia.Eu as pune-o in aceeasi categorie cu studiile depre cat de des mint barbatii si cat de des mint femeile. Pe cine ajuta astea?!

| LeMotán a răspuns:

Se pare ca sunt un taur veritabil. Chiar daca se schimba zodiile, tot taur raman. Oricum, mi se pare o prostie cea de-a 13-a zodie.

| romanaols a răspuns:

Deci eu m-am nascut pe 2 octombrie si acum sunt fecioara?straight face ce prostie,, eu eram balanta

| KorpiklaaniV a răspuns:

Eu is nask'uta pe 18-oct-199X si is Balantz'a... nici eu' nu cred ca-s adevarath'e :-s

| KorpiklaaniV a răspuns:

Eu is nask'uta pe 18-oct-199X si is Balantz'a... nici eu' nu cred ca-s adevarath'e :-s ak'u is fechioarh'a?

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Prostii straight face.
am fost pesti love struck si acum sunt varsator?raised eyebrows

| luvisluvbby a răspuns:

Si eu din Capricorn am ajuns Sagetatorr laughing ba esti nebun laughing)) urata zodie.

| brokenangel2011 a răspuns:

Nu cred in zodii.
eram leu si acum cica sunt rac.
eu am o personalitate caracteristica zodiei leu si cu ea voi ramane.
LEU!

| jeleu_3231 a răspuns:

E oarecum posibil. Nu credeam nici pana acum in zodii prea mult dar asta...
Faza e ca mereu ma intrebam de ce ma potrivesc asa de bine cu racul cand eu sunt leu? ( sunt exact opuse, deci...)
Oricum, nu o sa ne afecteze prea tare vietilewinking

Răspuns utilizator avertizat
| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu tot leu am ramaslaughing

| Andya a răspuns:

Acum sunt berbec? eram taur.cum se schimba astea? Acestea sunt valabile?batting eyelashesraised eyebrows

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Cred ca...am ajuns leu (sunt nascuta pe 5 septembrie) inainte eram fecioara.