| aaaa12345 a întrebat:

Ati auzit ca mama lui traian basescu a murit?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, am auzit.Pana la urma cu o moarte suntem datori cu totii.Macar daca am traii toti atat cat a trait dna Basescu-mama.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da. Condoleanțe familiei!
Pa, pa.

| Firefly a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte!

(laughingCum spunea azi un coleg, acum Basescu o sa taie pensiile batranilor!)

| justme_2041 a răspuns:

Da! Dumnezeu sa o ierte! Condolente.sad! Pai saraca cand sia vazut fiul la televizor, ca duce Romania asta...(pfff):-|...condolente!

| aaaa12345 explică:

Cineva a zis ca nu ea treabuea ci el!

| aaaa12345 explică:

Am 10 ani clasa a patra

| Petronela a răspuns:

Da

| Onutzyk a răspuns:

Fetitzo, nu ai la c sa t uiti?

Mai bine ii murea fiul lui mama lu base laughing)

| Laurishkutza a răspuns:

Vai, ce simpatica esti...
Esti clasa I - a II a si te uiti la stiri...
Mda condoleante, dar nu te mai uita la porcarii, uita-te mai bine la ceva frumos si educativ, Discovery sau Disney, scumpico.
Pa, pa. Pls imi dai si mie cadou o funda?

| CosminKidd a răspuns:

Da.Si care e faza? Duca-se nene. hai sa ii plangem acum de mila chiorului asa de Basescu? care a a adus Romania in starea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mama a murit dar nu am facut mare taraboi, Odihneasca-se in pace si Dumnezeu s-o ierte ca a dat nastere la asa fiu