| CinevaAnonimă a întrebat:

Ati avut vreo data cosmaruri? Daca da, care au fost cele mai infricosatoare?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am visat o data ca am cazut intr-o prapastie adanca si acolo ma asteptau tot felul de hidosenii.

| T0T a răspuns:

Nu prea îmi amintesc dar știu că au fost mai de groază ca mai toate filmele horror vizionate de mine. Adică m-au speriat mai tare.

| Doub a răspuns:

Eşti prea micuţă ca să afli, mai creşti.

| Divy a răspuns:

Că mă urmărea o găină uriașă în casă laughing și multe altele

| August99 a răspuns:

De multe ori. cel mai urat a fost cand am visat ca mi-a luat foc casa. m-am trezit plangand

| Tpuist a răspuns:

Da. Când am visat că luasem foc.