| aKylie a întrebat:

Ati avut vreodata intamplari reale de groaza?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Când am aflat că Xelon are prietenă.

| oglindasultanului a răspuns:

Arat a personajul principal dar faptele sunt ale celorlalti.

| ShaOfHatred a răspuns:

Cand m-am nascut. Un adevarat film horror daca ma intrebi pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut. Uneori cand imi aduc aminte, le vad ca pe niste cosmaruri, dar au fost reale. De multe ori cand situatia parea fara cale de iesire, printr-un MIRACOL, caci altfel nu stiu cum sa ii zic, am fost salvata, si la propriu si la figurat. De asta sustin ideea de a nu-ti pierde speranta, miracolele chiar exista!

| 393Dan a răspuns:

Bacul la română

| Xelon a răspuns:

Când i-am intalnit pe parintii prietenei mele...
Crede-ma, nimic nu se poate compara cu asta...