| DaianaSweeT a întrebat:

Ati intalnit vreodata un psihopat? Imi povestiti?

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Du-te la categoria Religie. Sunt cativa pe acolo.hee hee

| Polaris a răspuns:

Ăștia de mai sus habar n-au ce-nseamnă psihopat. Pentru că psihopații nu se pot diferenția de restul lumii. Desigur, antisociali și indiferenți, dar destul de inteligenți cât s-o camufleze.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu am întâlnit.

| PedoBarbie a răspuns:

Acum. Pe tine. Cum crezi că mă simt?

| andrei1237 a răspuns:

Nu am intalnit si nici nu sper ca voi gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe strada prin oras intalnesti destui.
In fata unui magazin de haine sta in fiecare zi unul si sperie clientii.Se tot misca intr-o parte si alta si face tot felul de scheme-ma refer la fata-nu stiu cum sa explic...dar cand il vezi iti dai seama ca nu-i bine-e un om al strazii...

| Ironicnαme a răspuns:

Neah, dar aș putea spune că psihopați-s mai sănătoși și mai conștienți de problema lor, decât alții care se declară sănătoși dar au probleme grave și-și continuă viața trăind într-o minciună.