| juniper a întrebat:

Ati mancat vreodata nachos? Stiti un fel de chipsuri cu branza, daca da unde? E bun? As vrea foarte mult sa incerc happy

5 răspunsuri:
| juniper explică:

Ca cele de la Hannah Montana, ce vinde Rrrrrrrico laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu am mancat asa ceva in viata mea worried

| Lola_5953 a răspuns:

Eu am mancat o singura data cand am fost la cinema :X:X:X is foarte bune din punctul meu de vedere...acum depinde si de gusturile tale!

| glamorous girl a răspuns:

Poti sa tii l prepari acasahappy
cumperi niste chipsuri branza si gthappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat sunt foarte bune dar poti sati alegi si branza daca vrei dar daca mergeti la cinema si va uitati la un ilm de groaza sa comandati cu motarela!