| Boniboon a întrebat:

Ati observat cate intrebari sunt sterse? Nu numai cele considerate stupide, ci si intrebarile persoanelor care au intr-adevar nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Revin cu un nou raspuns! Ai mare dreptate! Am constatat in ultimele 10 minute 5 intrebari valide sterse! Am semnalat acest lucru la administratie, ca cineva isi bate joc de lume! Si sigur va fi depistat!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde sunt întradevăr şi întrebări care nu merită să fie şterse. Şi eu am observat că uneori se face abuz de opţiunea asta de raporta. Dar sunt unele şi majoritatea merită raportate, cele de tipul ce faceţi? Cum e vremea? Vă place vara? Astea întradevăr merită raportate. Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe langa intrebarile stupide sunt sterse si postarile care nu sunt intrebari ci doar enunturi, fara sa ceara o opinie in legatura cu ceva explicit! Si mai sunt sterse cererile de rezolvari de teme. Dar mai bine ar trebui sa spui la ce intrebare te referi si sa analizam pe text!

Răspuns utilizator avertizat