| PumpkinDoll a întrebat:

Ati putea trai fara sa mai luati vreodata legatura cu persoanele pe care le-ati cunoscut pana acum? Adica frati,parinti,surori,veri, prieteni, cunostinte.Bine,nu absolut fiecare persoana, cum ar fi vanzatoarea de la colt rolling on the floor.Ca si cum n-ar fi existat pentru voi

10 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

În viața fiecăruia dintre noi vine o vreme când chiar trebuie să trăim fără să mai putem lua legătura cu ei, din motive evidente. Și, chiar dacă toți se duc, tu continui să trăiești; da, viața ta e mai săracă dar nu ai încotro.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, chiar m-am gândit la asta, cum m-aș descurca în viață într-o asemenea situație. Ar fi extraordinar de greu, dar aș putea trăi în continuare, căci am un ideal foarte puternic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Fara mare dificultate...

| Freya1 a răspuns:

Înafara de iubitul meu pot trăi bine mersi fara restul.

| Andreeush a răspuns:

De putut se poate însă nu aș vrea așa ceva.

| aXy99 a răspuns:

Cu totii am putea, dar nu si-ar dori nimeni asa ceva.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aș putea, dar nu vreau laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Fara parinti nu as putea.
Dar de restul, chiar nu ma intereseaza. happy

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da