| anonim_4396 a întrebat:

Ati renunta la scoala daca veti dezvolta o afacere foarte profitabila in timpul studentiei?

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Depinde cat de mult ai chemare pentru ce facultate ai inceput. Eu am inceput medicina veterinara si in anul 3 copilul meu s-a imbolnavit si am ingetat anul sperand sa pot continua dupa, dar nu s-a mai putut. O sa o fac si la 50 de ani daca se va putea. NU as fi renuntat pentru nici o afacere. Afacerile azi sunt maine nu se stie pe cand studiile...Si am avut si magazin care s-a dus cu criza si chirii mari. Asa ca sanatos sa fii si afaceri poti face oricand, spate sa ai. Bafta!

1 răspuns:
| Mihaiflorinn a răspuns:

Da