| inna a întrebat:

Ati simtit vreodata ca toate lucrurile va merg prost? Cum ati remediat situatia?hee hee

Răspuns Câştigător
| impossible93 a răspuns:

DA...chiar asta simt acum...foarte foarte prost si din ce in ce mai prost...sad...prea multe de facut, prea putin timp.si din ce in ce mai obositorsad... ce fac? ...pai ma adun imi stabilesc prioritatile si demarez proiectul "inbunatatirea situatiei"happy

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu simt asta foarte des in ultimul timplaughing. Si simt asta pentru ca sunt negativista, ghinionista.asa sunt eu. Dar cu optimist si putin avant din partea unei persoane apropiate trecem peste oricee :] =D

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Am incercat sa caut cauza... apoi sa gasesc o iesire. De multe ori noi suntem cei vinovati ca lucrurile merg prost si atunci incerc sa schimb abordarea... daca altcineva este vinovat de starea de lucruri... iau atitudine si aduc la cunostinta ceea ce se-ntampla...sa nu treaca timp prea mult si sa-mi fie si mai greu. De cele mai multe ori din cauza noastra lucrurile nu merg asa cum am dori, astfel ca trebuie sa lucram cu propria persoana...sa ne schimbam atitudinea fata de niste lucruri sau persoane, sa fim mai optimisti si sa ne inconjuram de lucruri si persoane placute noua.

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Pana la urma in viata nu merge totul bine.

| emy a răspuns:

Buna, inna! Ce sa fac, mi-am zis:asta e.In viata avem parte si de zile bune si de zile rele.In zilele mai rele, daca vad ca nu-mi iese nimic asa cum trebuie, las totul deoparte si stau linistita.Altceva ce poti face?

| SimpleSergio a răspuns:

Am inceput sa fac lucruri care imi ridica moralul happy...cum ar fi un film...sa ies cu bicicleta...sa vorbesc cu un prieten...+ sa gandesc pozitiv...si chiar sa cred ca lucrurile se vor rezolva. o zi buna!

| SimpleSergio a răspuns:

Tine minte. ce nu te omoara te face mai puternic! .omu a vrut sa fie puternic... iar Dumnezeu i-a dat greutati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricui i se intampla. Eu am avut incredere in sansa mea si in puterile mele si astfel am trecut peste momentul dificil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i patit azi? Pui numai intrebari grelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atata de simplu cu Dumnezeu