| tweety_8071 a întrebat:

Ati vazut filmul rubi? de cine va placut mai mult de maribel sau rubi?big grin.de ce?big grin

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Din fiecare personaj ai de invatat cate ceva, rubi este un personaj negativ care se iubeste pe sine si nu o intereseaza de ceilalti.Alegi de la fiecare ce iti este necesar in viata. Mie mi-au placut amandoua.by`

| Andreea_8014 a răspuns:

Oooo.
E vechi filmul.hee hee
Dar il tin minte.
De Maribel
tie?!

Deyutza:**

| Kidu a răspuns:

Bunahappy
Da, l-am vazut, si inca de 2 orihee hee
De Rubi mi-a placut mai mult la exterior.
Iar de Maribel la comportament.happy

| 10011993 a răspuns:

Rubi e cea mai tare lupta intodteuna pentru ceea ce-si doreste, stie cum sa obtina si are sh o frumusete rapitoare:X:X:X