| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut Zeitgeist? ce parere aveti despre acest documentar ce va schimba lumea? (valabil doar pentru cei care l`au vazut)

http://www.protv.ro/documentare/episoade/zeitgeist

2 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Nu prea cred ca o va schimba.Au mai fost asa documentare dar tot nu au reusit sa o schimbe

| mariusica2010 a răspuns:

Nu se va schimba niciodata ceva important in viata noastra atata timp cat alegem atitudinea pasiva si sa asteptam sa ne faca altcineva dreptate. Singurul lucru care trebuie facut e simplu dar din pacate de neinteles pentru majoritatea.Este exact cum se spune in documentar numai ca ne trebuie vointa si curaj pentru acest lucru. Cine doreste poate lua legatura cu mine vmarius2010@gmail.com sau mess: marius123452000
Pace tuturor!