| StefanutzDz a întrebat:

Auziti... cum pot scapa de un baiat care vrea sa doarma la mine? Acum doarme si nu stiu cum sa il trimit acasa! pls raspundeti @! FUNDAA!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Care vrea sa doarma? pai zici ca doarme deja. Din moment ce ai lasat si nu l-ai trimis pana acum, ar fi urat sa-l trezesti si sa-l trimiti.

| sabin89 a răspuns:

Solutiile se dau la fata locului. Noi nu stim detaliile. Sunt parintii tai acasa? Este tipul cumva beat? Si multe alte detalii pe care numai tu le stii. Orienteaza-te in functie de circumstante.

| NeneaGogu a răspuns:

Dai ciorapii jos si baga-i niste bete de chibrit intre degetele de la picioare, da-le foc si-ai sa vezi ce repede o ia la fuga laughing