| Dismally a întrebat:

Avand in vedere ca anul 2020 a fost unul special, ce cadou va doriti de Craciun, pentru a compensa putin si a-l face un an ceva mai bun? happy

60 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

O surpriza placuta de orice fel care imi face un folos mie pe o perioada lunga de timp. Nu pot sa zic un lucru anume pentru ca imi doresc multe. Nici nu ma astept la mare lucru (chiar nimic) pentru ca nu vad posibilitatea.

| Dismally explică (pentru siriusblack98):

Nu se stie niciodata happy

| Catrice a răspuns:

100,000 lei dar deh, niciodată nu primești ce-ți dorești...

| Dismally explică (pentru Catrice):

Poate ii primesti in rate, cate 100 lei pe an big grin

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

De la cine sad
Well, daca te oferi tu voluntar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ninga. 8->

Ah, si astea :
https://www.cartidesuflet.ro/......tluri.html

Tu ce anume iti doresti?

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Asta nu e greu de obtinut happy

| Dismally explică (pentru Catrice):

Ma ofer, daca vii personal sa iti dau cate o suta laughing

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Ninge deja happy Nu am auzit de cartilea astea, sunt bune?
Eu nu m-am hotarat inca, mai astept putin poate imi vine o idee mai buna.

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

Super,vin mâine sa ridic banii pe următorii 50 ani.
Also, nu ninge, ploua sad

| Dismally explică (pentru Catrice):

Nehh, pai poate nu traiesti 50 de ani laughing Iti dau 100 lei pe an de Craciun, atat, nimic mai mult :p
Aici a si nins.

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

Eh,plătește la nepoți.
A nins vreo 2cm săptămâna trecută și de 3 zile ploua sad hai cu sania daca tot ai zapada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Aolo, e deja Craciunul?! Nu ma incalzeste cu nimic daca ninge in alte orase, eu ma simt ca in Londra de mai bine de o saptamana. laughing
Ar trebui, o sa aflu dupa ce le citesc.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Pff, daca nu e zapada la tine s-ar putea sa te coste mai mult drumul pana aici laughing

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Da, este zapada aici si e frigggggg sad Lasa ca vine si la tine, presimt ca iarna aceasta va fi una grea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul

| Freya1 a răspuns:

Bani necesari sa imi termin casa sa pot pleca o dată de unde ma aflu ca imi ies peri albi.

| Nirvanaaa a răspuns:

Un concediu de vreo 2 săptămâni așa sa pot sa dorm liniștita laughing. Restul le facem noi pe toate happy.

| Celcestietot a răspuns:

O bagheta magica! Tu, ce vrei? Doresti si tu bagheta? laughing

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Nu se poate, trebuie sa fie ceva acolo care ti-ar putea face sfarsitul de an putin mai bun happy

| Dismally explică (pentru Freya1):

Este nevoie de ceva bani pentru o casa dar o sa-i strangi tu pana la urma happy

| Dismally explică (pentru Nirvanaaa):

Unde anume? big grin

| Dismally explică (pentru Celcestietot):

Nu, eu am deja bagheta big grin Inca nu stiu, trebuie sa ma mai gandesc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... nimic din ce ar putea sa imi ofere Mosul happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Dismally):

Aa, tu ai primit-o de Craciunul trecut; ok. tongue

| RAY a răspuns:

Sa mi-l petrec alaturi de cei dragi, ceea ce e imposibil, ce putem face, sa ne bucuram de fiecare clipa traita, si sa invatam din esecuri si sa incercam mereu sa ne depasim conditia materiala, fizica si spirituala =ma refer la meditatie

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

crying

| GabiDumitrescu a răspuns:

Absolut nimic. Sa ma simt bine, psihic si fizic. In rest... sa fim sanatosi.

| Dismally explică (pentru DoarBogdan):

N-ai idee ce poate sa incapa in sacul ala, chiar si cativa oameni daca sunt transati corespunzator big grin