| AvalohisBiorezonanță a întrebat:

Aveti biblioteca personala? Cate carti? Apelati la ea?

Răspuns Câştigător
| AdrianPanaintescu a răspuns:

DA.Am in jur de 700 de carti de toate genurile.
Am obtinut jumatate din ea la un concurs de stiinte!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O consider personală pe cea centrală, am tot ce mă interesează.
Lectură plăcută!
Pa, pa.

| angemon500 a răspuns:

Da am in jur de 80 de carti. imi este de folos cand vreau sa caut cate ceva. Am carti se literatura, stiinte, chime, super experimente, carti de citit, etc. Este foarte FOLOSITOARE

| ℓσяєภยş a răspuns:

Eu am cred ca peste 100 de carti, nu stiu 100% sigur. Apelez la ea doar cand trebuie sa citesc ceva pentru scoala, sau cand ma plictisesc.

| Batgirl a răspuns:

Cred ca sunt peste 200..si da,. apelez la ea.

| Anonimus1110 a răspuns:

Da,am in jur de 55 de carti, si apelez la ea ori de cate ori am nevoie