| Razvan1807138078340 a întrebat:

Aveti grija ce muzica ascultati!

http://garduldefier.wordpress.com/......hristului/

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Haide mă, ne leşi?
Eu nu ascult Lady Gaga pentru că nu-mi place dar crede-mă că versurile unora dintre piesele pe care le ascult eu sunt mult mai grave decât ar putea Lady Gaga să viseze în 10 milioane de vieţi.
Eu nu-i înţeleg pe cre(ş)tinii ăştia care se leagă de muzică. Văd satanism şi antihrişti în Lady Gaga, Rihanna, Abba, Michael Jackson, etc. etc. dar habar n-au de Dimmu Borgir, Burzum, Agathodaimon, Gorgoroth sau Mayhem.
Hai salut.

| NickiMinaj a răspuns:

Da! chiar acum ascultam lady gaga, iti multumesc din suflet de informatie, am schimbat repede pe stefan hrusca!

| Șâret a răspuns:

Sincer oamenii astia mi se par prea pacatosi ca sa ne mai spuna noua ce sa ascultam sau nu.Imi pare sincer rau.

| EuAli a răspuns:

E o mare prostie ca muzica e controversata de religie.Nimeni nu poate sa blocheze pe cineva sa asculte o muzica.Fiecare asculta cei place.

P. S. Nu te lua dupa toate porcariile de pe net.Mai intai analizeaza si apoi da informatia luata de pe net. O zi buna wave!