| Mâcrofon a întrebat:

Azi a venit acasa tatal meu (sofer) si a spus ca lau dat afara pentru ca iau furat GPS-ul, harti si altele...mama mea lucreaza la gradinita si are un salar de 9 mil...eu sunt un baiat de 13 ani. cum pot sa ii ajut? dati-mi va rog frumos site-uri cu firme din timisoara care angajeaza soferi (experienta 4, 5 ani)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca ai sanse. Fara suparare, dar daca nu te cunoaste foarte bine cineva de la anumita firma, nu cred ca te-ar angaja cineva. Mai bine discuta cu parintii tai inainte, ei te-ar putea ajuta cel mai bine. Sau discuta cu o ruda unch/matusa ceva, care stii ca au mai multe cunostinte.
Succes!

| express11 a răspuns:

Bestjobs.ro; ejobs.ro; myjobs.ro

| alexutza697595 a răspuns:

Intai vorbeste cu ei si spune-le ca datorita situatiei care o aveti vrei sa ii ajuti. NU trebuie sa faci ceva de capul tau. Iti vor da ei idei si poti vorbi si cu colegi de la scoala care probabil lucreaza pe timpul verii. Poate iti gasesc ei ceva usor de lucru. Mult noroc tie si familiei tale!

| dodonika a răspuns:

Tu nu ai cum sa ii ajuti decat ei pot rezolva problemele sa se duca in alta parte sa isi caute poate poate gaseste ceva, app tu poti sa fi cuminte si sa nu ii superi deoarece au ei destule probleme pe cap...