| lumpyy a întrebat:

Azi am avut un vis cam ciudat se facea ca eu si cu parintii mei merceam infata nu stiu unde si am vozut o pestera cam ingusta parintii mei au trecut dar eu nu mai puteam sa ma misc si parca ma tragea inapoi de parca as fi fost posedat si cand eram eu tras anapoi era un sarpe care a intrat in mine si a iesit pe partea cealalta in momentul acela eu vroiam sa ma trezesc dar nu puteam puteam doar sa deschid un ochi dar nu puteam sa mi misc mainile si picoarele asta a durat cam cinci minute eram ingrozit eu credeam ca o sa raman asa tot restul vieti va rog sa mi spuneti de ce am facut asta cel mai rapid si cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| diana2513 a răspuns:

S-a intamplat asta din cauza socului.Si eu am patit asa.Am stat nemiscata 15 minute.Si mai am senzati de-astea si cand sunt treaza.Imi imaginez chestii stranii si raman "deconectata de ceilalti. Poti sa-mi zici orice dar nu pot reactiona.Se intampla asta din cauza socului produs in clipa in care
"derulezi " acel film in mintea ta. Funda?