| Kqzu97 a întrebat:

Azi este Ziua de Nastere a tatalui meu, implineste 35 de ani, si nu stiu ce mesaj as putea sa-i trimit, am cautat pe internet dar nu e ceea ce caut, si daca se poate si o felicitare mai specialahappy.

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

O felicitare in care sascrii " la multi ani, tata"! Ma bucur ca implinesti 35 de ani si drept cadou. te anunt ca sunt barbatul care este cel mai mandru de tine! Te iubesc!

| FineBroAndy a răspuns:

Eu i-am scris mamei mele o poezie, i-am facut un desen pe foaie A3 si i-am facut o felicitare. O da si i-am mai luat si niste flori.Succeswinking

| Kqzu97 explică:

Sunt fata

| lucian_3222 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa i spui ceva sincer, din inima, fara fraze culese de pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau asa dar infine