| Stefanaaa a întrebat:

Azi imi aduce tata un caine lup baiat. Si vreau un nume nobil. Numele rex, fox, lord, diamond, max, nero nu se iau in considerare. Nu vreau nume in ordinea alfabetica pentru asa am gasit si eu pe google. Un nume nobil happy.

9 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Otto?big grin
oscar
bruno
ary

:*

| andrei a răspuns:

Fubus:p

| dcsdkndks a răspuns:

Athos
Boris
Adolf
Hugo
thinking mie astea mi-ar placea.Cum iti intreti catelusul? As vrea sa imi iau si eu unul, tot lup.Am auzit ca e mai greu de intretinut: ca miroase urat, ca e pretentios (bla bla bla), dar ma atrage faptul ca se dreseaza usor. Daca imi poti lasa un mesaj cu parerea ta si cu numele pe care l-ai ales ti-as fi recunoscatoare.

| petruI a răspuns:

Ce zici de skip sau spike ori un nume de persoana care iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui caine ii trebuie un nume scurt si usor pentru ca ei nu sunt asa de inteligenti ca oamenii mai ales cand sunt micuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hatiko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy alonso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un nume de caine intreaba-ma!