| carmen_4289 a întrebat:

Azi noapte am avut u vis ciudatstraight face
am avut un iubit in metin2 care ne-am indragostit (a fost dragoste la prima vederehee hee ) si m-am certat cu el fiindca a spus ca stau cu altustraight face sunt certata cu el de vreo luna dar azi noapte l-am visat cand imi zicea ca ma iubesce oare ce inseamna asta?
o apropo fundarolling on the floor

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doamne straight face. Si eu mai joc Metin dar de aici pana la dragostea adevarata e mult, nu crezi? Metin este o oportunitate sa cunosti persoane noi, dar o relatie la distanta mai ales pe metin nu cred ca tine. Ce inseamna? Esti cam obsedata de Metin - parerea mea.

| StefanStyle94 a răspuns:

Bai nu va inteleg pe voi astia cu second life, metin si ***...Cum poti sa te indragostesti de cineva pe care nu l-ai vazut niciodata? Poate e urat cu clabuci, te-ai gandit la asta? Aveti o relatie virtuala? Poti sa te saruti pe metin? Poti sa-ti exprimi sentimentele intr-un joc idiot? Mai ales sa faca si criza de gelozie...Gaseseste-ti un iubit realwinking