| neanicu a întrebat:

Bai da lipsit de mandrie nationala e Basescu asta, sa plece afara chiar de ziua tarii? si mai si doarme pe acolo?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e lipsit de mandrie nationala. E, pur si simplu, diplomat. L-a bagat pe pitic in gura presei si a lumii. Chiar iti imaginezi ca el nu era ferm convins ca o sa se lase cu huiduiala si cu frigider umplut cu carne?
De aici se vede si cat de mult isi iubeste animalutzul de casa; daca il lasa pe Geoana sa primesca onorul, nu huiduia nimeni. Asa, l-a trimis pe cutulachi fix in groapa cu lei.

| madalicious a răspuns:

Acu`ti dai seama?!