| ριтʏcнα a întrebat:

Bai... exista bloody mary? da sau nu? daca da, aratati-mi dovezi. dar nu dupa net.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ba Babi ca sa fiu sincera nu am mai vazut-o de ceva timp. Ultima data il ameninta pe Geoana cu moartea dar s-a plictisit si s-a intors in Iad
Si da, nu vine daca o invoci in oglinda decat daca esti Udreabatting eyelashes

24 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, nu pot sa-ti arat dovada, ca am baut-o. Sau... pot? laughing

| juniper a răspuns:

Nu exista, nu te teme, este doar o legenda.

| Siracuzia a răspuns:

Nu exista, e doar o legenda nascocita de foclor.Crezi in legenda ghiocelului ca s-a luptat cu baba iarna?laughing)Cam asa e si faza cu Bloody Mary astaoh go on

| Andreea_7493 a răspuns:

Bai... Nu, nu exista.

| alexflor87 a răspuns:

Doamneeeee...cata minte poti sa ai ca sa crezi in asa ceva? laughing In bau-bau credeti?

| hax0r a răspuns:

Ia DE PE Net un pic de gramatica sa nu mai rada lumea de tine.
http://dexonline.ro/definitie/dupa
http://dexonline.ro/definitie/pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca e cocktailstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze! am gresit acolo.mama,voi sunteti perfecti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati incercat macar eu am incercat e o nascocenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista credeti in prostiile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da multe credeti... voi credeti ca exista si mos niculae si mos craciun, nu-i asa? Ma sa va spun ceva.Nu exista nici un bludy mari.Nu mai fiti copii de 5 ani plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai gandeste-te putin iese cineva vreodata din oglinda sau intra nup deci? nu exista dar tot nu pot sa ma uit in oglinda fara cineva in camera ca-mi este frica sau nu dorm fara cineva catot imi este frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati cu o pisica langa voi daca incepe sa caaarrrraie si sa miaune iesiti de urgenta din baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu exsista ca am facut-o si nu s-a a fos nimic
sunteti copii de 5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hj

| Deeiiow a răspuns:

Eu nu cred ca exista. desi imi este frica sa fac ritualul ala! nu nu exista, nu nu am dovezi ca sa-ti arat...

| andreicena2 a răspuns:

Da mah nu se stie daca exista.Doar acu cateva zile m-am dus in lift cu prietenul meu si el a zis in oglinda in lift ca era o oglinda in lift si eu am stat in colt de frica langa oglinda si el a stat in fata oglinzii si a zis bloody mary come here dupa aia s-a deschis usa de la lift si sa blochat liftul si dupa aia a dat inapoi la parter si a mers in sus 2 etaje eu atunci nu am stiut ce sa fac de frica.dar ziceti-mi e o defectiune de lift asta sau exista?

| VenomMist a răspuns:

Da exista e facuta din rosii si vodka laughing

| Anonima9182 a răspuns:

Da. Nu ai baut-o?
Si cealalta, de care zii tu, nu e adevarata. E inventata de englezi.

| codrinutza a răspuns:

Deci, de cand am citit povestea aia, mi se intampla chestii ciudate...
nu stiu daca exista...

| codrinutza a răspuns:

Nu te teme, nu

| laur0700 a răspuns:

Incercati cu o pisica in baie iar daca incepe sa caaaarrraaie iesiti de urgenta

| CV0310LOL a răspuns:

Incerc toate senzatiile tari si uite cum am facut
la miezu nopti am luat o lumanare
m-am dus in fata oglinzi
am aprins lumanarea
am spus bloody mary, bloody mary, bloody mary
si BAU nu am patit nimic
verdict FALS