| vip 2010 a întrebat:

Baietilor! ce fel de fete va plac cele mai " durdulii" sau cele slabe.sa aiba ochii caprui, verzi sau albastrii? >:. blonde brunete sau satene. ia sa va vad?

3 răspunsuri:
| BuBuLyNa a răspuns:

Eu daca as fii baiat as prefera una mai subtirica blonda cu ochi albastri!

| Doa'Do a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred ca oricine s-ar gandi ca exista baieti si baieti.Fiecare are fata visurilor lui, fiecare se simte atras de o anume fata. Poti sa te uiti si pe strada. nu toate fetele sunt cum vor baietii respectivi. De multe ori opusul a ceea ce vor ei este mult mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. absolut brunete:X:X:X.slabutza, ochii albastri big grin. exact ca iubita mea:X:X. te ube:X:X