| 13DoXy13 a întrebat:

Basescu sau Ceausescu?

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Nu mai pot cu astia care ne mint in fata si ne pun tot timpul aceeasi placa ca vom face, vom drege, vom mari salariile si altele.prefer epoca Ceausescu in combinatie cu libertatea de exprimare pe care o avem la aceasta ora.

10 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Ceausescu, ca la fel de prost se traieste, da' ala macar a facut ceva pentru tara.

| Ebsghjs a răspuns:

Cred ca Basescu, desi nu sunt un pro-Base, dar macar suntem liberi acum, liberi sa gandim, liberi sa creeam, liberi sa ne exprimam. Pe timpu' lu Ceasca, era vai de poama lor. big grin

| Voluntar a răspuns:

Niciunul.big grin

| Voluntar a răspuns:

Amandoi si niciunu', baba si nebunu'...big grin

| PsychoDreamer a răspuns:

Sunt sinonime happy

| radutherap a răspuns:

Ceasca

| Stavros a răspuns:

Emil Boc

| alinamarcela a răspuns:

Nici unul laughing)

| axelken a răspuns:

Eu aleg ceausescu

| mariusgodd a răspuns:

Ceausescu daresc lu ceasca aceeasi soarta!