| LeFangirl a întrebat:

Bun, acum serios, nu vreau să par nesimţită sau ceva, dar de ce văd pe site-ul ăsta tot felul de întrebări? Serios fraţilor, dacă mă doare cotul intru pe TPU şi întreb "Băăă, mă doare în cot. Să mă duc la spital?" sau mă rog, altfel de întrebări. Azi am văzut la întrebări sau alte bazaconii...de ce unii pun întrebări atât de...stupide?straight face -.-

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsa de ocupatie si nu au efectuat ITP~ul la timp.

| Dash a răspuns:

Pe TPU e ca-n viata, dai peste bune, rele si prostii...

| clauss a răspuns:

Trebuia pusa o categorie de genul,, copiii spun lucruri trasnite, sau intreaba de plictiseala,, cred ca celalalte categorii ramaneau fara intrebari. fara suparare dar exista prea multa prostie si raspunsuri care nu si au rostul, prea multa frustare, nu respect, de cei 7 ani de acasa nu se mai pune problema

| SongokuJR a răspuns:

Pe multi i-a afectat caldura intelege-ilaughing

| eu4you a răspuns:

Peste tot trebuie sa dai peste oameni putin mai...inculti,nu? Asa e in viata...nu ai ce face!

| Mαdαliηα a răspuns:

Pentru ca is retardatiiii happy. Iar noi ca sa nu fim si mai retardati trebuie sa nu raspundem happy. Dar ma rog eu daca vad intrebari de astea nu ma las pana nu-l / o injur. Mai pe ocolite dar tot o fac love struck happy.