| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor vă plac actorii vechi cum ar fi Toma Caragiu şi Amza Pelea? De exemplu momente vesele cu Toma Caragiu, şi cu Amza Pelea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plachappy
Actorii mai vechi sunt(dupa parerea mea)si mai buni, stiu sa arate/sa transmita un mesaj, nu pot fi comparati cu orisicine...Sunt consacrati, isi merita "locul"happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt actori consacrați ai cinematografie și teatrului românesc.
Nea Mărin, miliardarul.
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Sunt doi "monstrii sacri", momentele cu ei sunt de neuitat si cred ca plac la multa lume.
Cred ca este pacat ca, nu mai sunt difuzate momentele inregistrate in fonoteca de aur a radiodifuziunii romane, precum si filmele inregistrate de televiziunea romana, acestea ar putea sa-i faca cunoscuti si pentru generatia tanara si ar fi un lucru benefic.

| darrio2007 a răspuns:

Nici un actor din generatia actuala nu ii va egala.Pe ei si pe altii.

soothe
| soothe a răspuns:

Cauta pe youtube