| imiplacemov a întrebat:

Abia mi.am facut cont pe acest site si as vrea sa stiu si eu ce inseamna funditalaughing adica cu ce va ajuta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundita o dai persoanei care ti se pare ca a dat raspunsul cel mai folositorbig grino singura fundita poti sa dai la o singura intrebare si aceasta te ajuta sa ajungi mai repede expert TPU smug doar ca trebuie sa ai si multe raspunsuri considerate folositoare amuzante si inteligente de la altiibig grin