| EvaBiersack a întrebat:

Acele tigari virginias sunt slabe? Dar sobraine?

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Sobraine depinde de ce pachet vb, de ex dark blood e tare, dar daca vrei tigari fine poti sa ati cumperi un pachet de sobrane black rassa e 35 de lei pachetu dar merita si apoi fumeaza pall more negru si apoi vezi calitate care e mai bun.

3 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

Da, sunt foarte slabe. Eu fumez Kent 8 blue. Sotia mea fumeaza Virginia Slim Menthol sau Marlboro Menthol. D.p.m.d.v. sunt slabe Virginia iar Sobraine cred ca mai slabe.

| EvaBiersack explică:

*sobranie

| Qmls12 a răspuns:

Si virginias si sobranie sunt foarte foarte slabe