| Ioana_Daria_1995 a întrebat:

Buna, acum 3 săptămâni bunica mea a murit, iar zilele trecute am visat-o pentru prima data. Am visat ca s-a uitat la mine cu o fata trista, mi s-a părut și nu mi-a zis nimic, după care s-a întors cu spatele și s-a transformat in alta persoana. Are vreo semnificație sau sunt eu paranoia? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"bunica mea a murit, iar zilele trecute am visat o...Are vreo semnificație"

da, te-a marcat chestia asta. Dar viața merge inainte...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În timpul somnului creierul ia informații din memorie și face din ele videoclipuri numite vise.

| Lioana a răspuns:

Eu interpretez visul tau asa: bunica ta iti spune: "Imi pare rau ca trebuie sa te parasesc dar va veni altcineva in locul meu in viata ta".