| catalinalina a întrebat:

Buna all. Am o problema cam... grava. De o luna jumate, cam asa, visez pe cineva care ma omoara, adica imi baga un cutit in gat, iar apoi ma trezesc brusc si ma ustura zona in care am fost atacata. Daca puteti sa ma ajutati lasati-mi id-ul vostru prin mesaj privat. Am nevoie doar de interpretare, cea pe care nu am reusit sa o gasec de una ingura. Please!

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Poate fi...

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa mergi la psiholog deoarece....stiu ca poate te ajuta

| katerinakaterina a răspuns:

Lorena_lore_95