| MAIAcares a întrebat:

Buna all. love struck E Craciunul, cred ca toti sunteti cu familia, etc. etc., adunati in bucatarie la mancare si bautura. Asa e si la mine, dar eu stau la pc si ma plictisesc de moarte yawn Voi ce faceti diseara/ ce planuri aveti? :*

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Si eu am inceput sa ma plictisesc de azi dimineata si am intrat pe Tpu.Aici nu ma plictisesc niciodata.
Mai spre seara o sa ne strangem toti, ca in familie.
Imi pare rau pentru tine ca te plictisesti.
Nu esti singura, crede-ma.

O zi frumoasa!happy
Sarbatori Fericite!

1 răspuns:
| Anduciu a răspuns:

In sera asta aveam de gand sa ma odihnesc, insa una dintre porumbitele mele s-a lovit la cap si stau langa ea.