| simona1veress a întrebat:

am 15 ani si sunt fata, vreau ceva sfaturi ce pot ca sa imi cumpar ca sa imbrac prima zi de scoala? Voi fetelor ce purtati? mersi mult

1 răspuns:
| Alexandra7201 a răspuns:

Pai ai o multime de variante. Probabil vrei sa fie ceva special, fiind prima zi de scoala. Poti sa iti iei o rochita, sau o pereche de colanti/blugi cu un tricou/bluza mai speciala. Sau poti sa incerci o fusta si o bluza. Poti sa porti orice doar sa nu fi exagerata pentru ca este prima zi de scoala pentru ca atunci se creeaza primele impresii. :)
Sau uite, te poti inspira de aici : http://www.luuux.com/search-content?keys=ootd&where=