| Andreea9409 a întrebat:

Am cautat pe internet cazuri de sinucidere din februarie anul 2006 din Timisoara dar nu gasesc persoana pe care o caut. Ma poate ajuta cineva cu un site unde pot gasi date exacte despre persoanele decedate in acel an? (eu sunt in afara tarii)

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa scrii pe google numele acelei persoane si adaugi sinucidere si adaugi si orasul. vezi ce gasesti
O zi frumoasa sa aihappy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută pe siteul oficial al Primăriei din Timișoara, deși nu știu dacă ar fi corect, să se facă publică o astfel de listă. Cândva, au existat, pe site-urile primăriilor, astfel de informații (erau specificate numele celor care s-au născut, celor care s-au căsătorit, ori care au decedat/pe zile). Însă, în urma sesizărilor, au fost eliminate, iar în continuare, au rămas păstrate, doar în arhiva instituției.