| Luissa123 a întrebat:

.am CDburnerXP si nu prea stiu sa-l folosesc...deci vreau sa scriu muzica si am nevoie neaparat de un CD (pe dvd audio nu vrea) dar poze de pe computer pe cd sau pe dvd trebuie? si cum se pun cu acest program...
mersi anticipat :* :*

1 răspuns:
| PetraCatalin a răspuns:

Pai ormeaza pasi:
1:Baga cd-ul in Pc!
2big grineschide programul!
3:Trebuie sa scrie acolo ADD si apesi pe acel buton, te bagi acolo unde ai folderul care frei sal bagi pe CD!
4:Trebuie sa apara acolo sus pe bara BURN apesi pe el!
5:astepti sa se incarce!
6:si apoi scoti CD-ul si bagi inapoie sa vezi daca ti sau pus...
Daca nu ti s-au pus pe CD acceseazama pe >>>>>>petra_catalin09