| Daniela_Nicoleta_1987 a întrebat:

Buna, am comandat si eu cateva chestii de pe Shein iar azi mi-a ajuns doar o parte din comanda, undeva la 20% din ce am comandat si din greseala am dat confirm comanda oare mai primesc restul? e vb de o comanda destul de mare!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Posibil sa se fi împărțit în doua comenzi. Va ajunge și cealaltă in curând, dacă trece peste termenul impus pe site, contactează la Customer service pentru a promi banii înapoi.

| VoidEternal a răspuns:

Faptul că ai confirmat tu primirea, nu oprește procesul de livrare.

Dar dacă din x motive o parte din comanda nu-ți ajunge, sellerul se poate lega de fostul că s-a confirmat primirea și să nu-ți restituie suma plătită.

| anonima4552 a răspuns:

Am patit si eu.comanda poate sa-ti vina in mai multe parti. eu am dat o comanda mai mare si curierul a venit de 2 ori deci stai linistita. daca nu vine totusi in 15 zile de la comanda atunci trebuie sa iei legatura cu ei