| adellina a întrebat:

Am de facut un proiect.Trebuie sa lucrez in PowerPoint 2003, doar ca powerpoint 2003 nu merge.Lucrez in PowerPoint 2007, dar in versiunea 2003(il salvez asastraight face)

Cum fac sa iasa asa?straight face

Va rog. ajutati-ma!crying

Ms:*

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Faci proiectul in versiunea de 2007 si cand salvezi dai click la office button cel din stanga sus (din colt) si apoi Save as -> Power Point 97-2003 Presentation.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deiutza du-te la playboy si nu-ti mai bate capu cu prostii din astea smug :X:X: