| patricia17 a întrebat:

Buna
Am luat 4 in examen dar la credite imi apare ca trebuie 3
Ce inseamna, am restanta?
Funda

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Iti spun din start ca nu am inteles foarte bine intrebarea. O sa incerc sa raspund. Doar cu o nota 4 nu se promoveaza un examen. Poti sa iei 4 in examen, iar cumulat cu alte note mai mari de la laborat/seminar, sa iei creditele necesare si sa treci examenul. Daca nu au intrat deja in vacanta, du-te la secretariat si intreaba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca iti trebuie 3 credite sa treci ani. Presupun. Sau 3 credite are examenul ala. Dar tot trebuie sa iei peste 5. Cel putin la mine in Timisoara sau prin alte parti, asa e.

| pufulescu a răspuns:

Nu stiu cum mai e sistemul de notare acum, s-ar putea sa gresesc, dar daca ai luat nota 4 inseamna ca nu ai promovat examenul deci de aceea iti apare ca TREBUIE sa mai obtii 3 credite.