| NoNameJunior a întrebat:

Buna!
am mai multe intrebari.
1-Credeti in fantome? argumentati raspunsul!
2-ca tot veni vorba de spirite, ce faceti de halloween? vreau un raspuns mai detaliat adica:ce mancati, cum decorati casa etc.
Funda va fi data pe data de 31 octombrie.

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Cred, deoarece am auzit atatea si am vazut si fff multe filme happy.
De halloween o sa ma imbrac intr-o rochie luungaa in rosu si negru. Este ca un vampir sau asa ceva, iar machiajul o sa fie supeer!
Eu cu niste pr ne ducem acasa la un prieten, unde va avea loc o petrecere, o sa mancam tot felul de mancaruri care o sa arate ciudat(pentru ca mama prietenului ala este bucatareasa) dupacea p la vreo 12 noaptea o sa ne ducem la o casa bantuita toti (doar copii) si o sa ne speriem unul p altul laughing).
Casa mea nu o so decorez ca mama nu e de acord happy.
Bye! Sper ca ti-am fost d ajutor! kiss

3 răspunsuri:
| NoNameJunior explică:

Raspundeti mai multi va rog!puppy dog eyes

| RyugaHideki a răspuns:

Cred in fantome deoarece am vazut prea multe filme si documentare. Deci mintea mea nu mai stie daca sa creada sau nu in asa ceva happy
De halloween ma imbrac ca si cum as fi de partea binelui (aripi.parul alb, dar in schimb machiaj mai gothic) sau de partea raului. Un rosu sangeriu, mainile machiate ca si cum ar fi taiate, si iar un machiaj emo. De mancat nu am mancat pana acum ceva special. Doar prietenele daca fac ceva mai special in legatura cu mancarea. Cum ar fi.prajiturele fantoma. Casa, ne adunam mai multi intr-o casa unde o decoram fieacare cum vrea.conteaza doar sa ne distram big grin Si stam pana dimineata pe la 4-5. In caz de incepe scoala. Daca nu. ajungem si noi acasa mai tarziu big grin

| americanu098 a răspuns:

Oare exista sau nu exista? Eu cred ca exista am vazut multe si mai multe chesti!winking