| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

BUna. Am nevoie de ajutorul vostru, de curand va fi ziua iubitei mele si as vrea sa-i fac o urare mai speciala ...cine ma poate ajuta primeste funda. mersi anticipat.

1 răspuns:
| beeapurplee a răspuns:

Poate un parfum... daca stii ca ii place si vrea unul anume. asta nu prea da gres niciodata! daca nu ai idee, ceava simbolic cu voi 2 cred ca ar face-o happy! acum depinde si de cati bani dispui sau esti dispus sa dai

am niste prieteni care ii da ii da iubitei numai cate 9 trandafiri ca au citit intr-o florarie ca inseamna dragostea eterna.e asa romantic tipul... apare la usa la ea cu buchetele de flori...
Funda?