| TaylorMomsen a întrebat:

Am nevoie de nişte idei cât mai originale pentru a decora clasa pe timp de toamnă! Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pai daca aveti in clasa neoane sau orice ar fi, de acele becuri agatati niste ate de diverse dimensiuni(una mai mare, una mai mica) de care prindeti niste frunzulite facute din hartie si eventual pictate. Si cand deschideti geamul in clasa sau cand e curent si bate vantul ele se misca.Si sa fie puse la fiecare bec.E superbatting eyelashes

Funda?