| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Buna!happy
Am nevoie de urari de Craciun. Nu`mi vine nimic in mintelaughing). Si pe site`uri sunt numai porcarii`.
Ceva idei`?
Multumesc`.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt si frumoase. Daca nu iti plac tie, asta nu inseamna ca sunt porcarii.Eu am trimis de pe acasa.ro.

| Cineva12345 a răspuns:

Un Crăciun şi paşnice

Un fericit şi prosper

Anul Nou la tine. Fie ca noi toţi

fi de şapte ori mai bine la acest

data viitoare an!

Poate miracolul de Crăciun umple inima ta cu caldura si dragoste.

Crăciunul este momentul de a da şi de partajare.

Este timpul de iubitor si iertator.

Crăciun fericit pentru toată lumea!

Fiecare găseşte Crăciun mă dor

Pentru Crăciunuri acum trecut

Şi M-am întors în copilărie

Ca amintiri timp astfel cum a fost.

Deşi sunteţi departe de noi acum, vom fi sărbători încă un Crăciun fericit, cu un gand de prezenţa ta. Eşti un fel de sora pentru noi. Îi mulţumim lui Dumnezeu pentru că într-adevăr tine. Binecuvântările Mai mult pentru tine. Ne e dor de tine sis.

Poate de Craciun fi umplute cu bucurie şi fericire. Cele mai bune urări pentru acum şi anul următor.

Sper ca de Crăciun dumneavoastră ar fi plăcută şi poate esenţa de Crăciun rămâne mereu cu tine. Aveţi grijă.

Sper ca te ajuta thinking

| medeea_7009 a răspuns:

Pai sa fie ceva original si personal. De pilda: "Cu ocazia Sarbatorilor de iarna va doresc ca toate visele sa devina realitate, multa sanatate si tot ce e mai frumos si pur. Cu cele mai calde ganduri,..." Sau ceva care sa poarte pecetea ta, sa nu fie doar un lung sir de cuvinte copiate de pe net fara nici un farmec. Bafta!