| luciana_3122 a întrebat:

am niste bubite pe corp. adica doar pe picioare, nu pot sa port o fusta sau ceva ca se vede urat vreau sa scap de ele, le am de cand eram mai mica... va rog ajutor cum sa scap de ele? FUNDA+vot

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Pai de ce nu dai mai multe detalii? cum ar fi: de cand le ai? daca te mananca? poate ai mancat ceva alterat, poate ai luat ceva medicamente, daca ceva din toate astea s-a intamplat, si aceste bubite te face sa te scarpini ia claritine o pastiluta pe zi, poate esti alergica la ceva si nu ai observat, am patit si eu asa ceva si am cerut sfatul medicului si mi-a recomandat aceste pastilute 10 la numar, una pe zi, dar eu am luat numai 6 pentru ca sunt destul de scumpe 2, 5 bucata. Daca totusi nu esti cu sufletul inpacat, consulta medicul de fam ca e cel mai indicat, ai grija de tine si o zi placuta:::::X:X:X:X: