| YesorNo a întrebat:

Buna! Am o intrebare atat pentru cei care s-au inscris in anii trecuti la facultate, cat si anul asta. Vreau sa ma inscriu la facultatea de automatica si calculatoare si dupa cum stiti, sunt doua specializari: cti si is. Si trebuie sa le pun in ordine. Eu as vrea la cti, dar in caz ca nu intru cum ar trebui sa fac? (E admitere). Sunt sanse sa ajung de la is la cti dupa a doua repartizare? Cum e corect sa pun optiunile: cti buget, is buget, cti taxa, is taxa sau cti buget, cti taxa, is buget, is taxa?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu stii daca iti permiti si vrei sa platesti taxa sau nu.
tu stii daca e atat de important pentru tine sa intri la CTI incat sa dai bani pentru asta