| Hunter_8040 a întrebat:

am o intrebare de care raspunsurile voastre am nevoie. happy
Dar cei care raspund la ultimul " Fundita? Te roog puppy dog eyes happy" De parca ei au facut copy-paste de pe Google, metoda traditionala si nu-au muncit nimic si spun din senin " Fundiiitza? >:"De parca's vicleni, sa fim seriosi
Intrebarea mea este:
Am nevoie de cateva descrieri despre ochii cu culoare verzi. big grin
Si poate, cateva status' pentru Y! Mess. despre ochii verzi,

Cu bine!
Hunter. devil

[ P. S. Da, ati ghicit ca am ochii verzi big hug ]

Răspuns Câştigător
| VeVeriţaa a răspuns:

Adică, fără să văd, să reuşesc să îţi descriu minunăţia de ochi?
Adică să-ţi fac nişte declaraţii artificiale? Nu pot.
Dar pot să-mi imaginez că eşti veveritzoi şi că sunt topită după privirea ta patrunzătoare şi şi ameţitoare, care mă fascinează.
Nu ştiu status, ştiu poveşti, aşa că lasă funda.

4 răspunsuri:
| VeVeriţaa a răspuns:

Au, pentru ce mi-ai dat fundoiul ăla?
Nu m-am prins cum sunt ochii tăi (de la distanţa asta), cum crezi că m-aş fi prins ce ai tu în pantaloni, mai ales că văd că-s lungihee hee
Am leşinat.

| Hunter_8040 explică:

Mentionez ca am organul genital unui masculin. laughing Daca nu te prinzi lasa.

| Hunter_8040 explică:

Scrii corect, o meriti. laughing

| ZăTweetyGirl a răspuns:

Exista o chestie "ochii verzi niciodata sa nu-i crezi". Ei bine eu cred ca nu este asa. Multe persoane au ochii verzi si sunt oameni de incredere. Ochii verzi arata uneori o persoana mai...sensibila, sau contrariul. Dar in general, ar fi bine sa nu faci vreo diferenta intre ei. Eu am ochii albastrii. La mine e o descriere mai urata fata de cum e la tine ochii verzi niciodata sa nu-i crezi. Se mai spune si ca cei cu ochii verzi o anumita afectiune pentru natura. Statusuri chiar nu am idee. Pa-pa!