| theStar a întrebat:

am o intrebare. Mi-am comandat un produs de pe net si mi-a venit acasa ordinul de plata(pentru ca a ajuns la posta). acum nu mai vreau acel colet, pentru ca nu mai am bani sa-l platesc. Ce sa fac? pentru ca nu-l mai vreau. mi-a mai venit o chestie ca e ztinut 10 zile si appi il trm iapoi la expeditor, va trebui apoi sa platesc cv?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu va trebui sa platesti nimic, dar firma respectiva nu-ti va mai trimite niciodata alte comenzi (te trec intr-o lista de cumparatori neseriosi).

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu platesti nimic daca nu mergi la posta sa ridici coletul.

| LoryM22 a răspuns:

Daca nu-l ridici, posta restituie coletul firmei.nu se intampla nimic.