| Buffy a întrebat:

Am o mare rugaminte: cine imi poate explica si mie cum sa fac, la ce setari ale telefonului trebuie sa umblu pentru ca nu imi mai vibreaza, desi e setat pe "On" la vibratii. Telefonul e Nokia E5 (poate conteaza)... [Fundita pentru cine ma ajutabig grin]

2 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Pai e foarte simplu
intri in setari
si apoi in setarile telefonului
butonul On inseamna ca sunt activate vibratiile, dar daca dai pe butonul Off si apoi salvare nu o sa mai vibreze
uite traducerea din engleza in romana
On = Deschis
Off = Inchis

poti intra la "Language" setezi limba dorita si poate ai limba romana
daca ai limba romana e foarte simplu
pa pa

| ThinkAgain a răspuns:

Unde e funda?!?