| 0SomeOne0 a întrebat:

Am o mica problema pe TPU:atunci cand postez o intrebare, acea intrebare nu este afisata la intrebari recente sau la categoria respectiva si trebuie postata de doua ori sau de cate ori este nevoie.De ce se intampla acest lucru? Precizez ca folosesc Opera(browser), daca ajuta la ceva.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Atunci chiar nu stiu ce sa mai cred. thinking Poate continutul lor nu a multumit pe cineva, si au fost raportate/blocate/sterse. Nu stiu ce sa-ti zic. In mod normal toate intrebarile apar pe site in cel mult 15-20 de minute.
Oricum... sper, ca o sa ai mai mult noroc pe viitor. Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ciudat. thinking
Stiai, ca atunci cand trimiti o intrebare, trebuie sa dai clic pe "Trimite" de cel putin 2 ori, pana nu-ti apare un text verde? Sigur ai trimis corect acele intrebari? Ti-a aparut acel text verde, care te anunta, ca intrebarea ta va fi afisata, cand se va aproba? Daca nu, atunci aici e problema.
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Si nu ti-au aparut nici acum? Cat timp a trecut de cand le-ai trimis?
Si mai ceva. Le-ai trimis, fiind logat sau ca anonim?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Cand postezi o intrebare trebuie sa astepti putin ca sa fie aprobata si dupa va fi publicata. Daca tot nu o gasesti, mai posteaz-o odata.

O seara placutahappy

| 0SomeOne0 explică:

@NOname Da, acel text verde imi apare.Sunt sigura ca am trimis acele intrebari corect.Inca nu stiu care este problema.Numai bine!

| 0SomeOne0 explică:

@NOname Le-am trimis fiind logat.

| 0SomeOne0 explică:

NOname Nu cred ca au fost blocate pentru ca exista raspunsuri la intrebari.Multumesc!