| Forevăr a întrebat:

Buna happy.
Am o preoblema cu pc-ul big grin
Nu l-am mai deschis de vreo 3 zile, dar in seara asta cand l-am aprins si am deschis Google Chrome am avut o problema big grin :
cand deschid Google Chrome din bara de start apare o mica ferestra care se mareste din ce in ce mai mult si apare Google Chrome big grin dar in seara asta fereastra mica se marea dar incet.; Nu stiu cum sa explic big grin [Am windows 7 ] Sper ca ati inteles ceva big grin

[ p.s : e ceva grav? big grin ]

1 răspuns:
| MikeAlexis a răspuns:

Nu e grav. Mai opreste din aplicatile care ruleaza inutil pe fundal, mai curata registrii, mai defragmenteaza un hard, etc.Dai bice